Ehitus käib

Ülemiste

Ülemiste Kookon

Oleme 2016. aasta sügisel käivitanud oma teise etapi, mille raames Kookoni kontseptsioon laieneb Tallinnas, Tapri tn. 5 aadressile.  Suur-Sõjamäe uus tehnopark sobib Kookoni asukohaks suurepäraselt. Tallinna lennujaama lähedus, Ülemiste liiklussõlme hea läbilaskevõime ning kogu Ülemiste piirkonna kiire areng loovad väikeettevõtlusega tegelemiseks ideaalsed tingimused. Uuenenud Suur-Sõjamäe tänav tagab mugava liikluse nii Tallinna kesklinna, Peetri, Lasnamäe kui ka Maardu suunalt.

Ülemiste Kookon on planeeritud jaotada 47 laopinna vahel. Laopindade suurused varieeruvad 20-80 ruutmeetri vahemikus.  Mahuliselt on laohoone planeeritud suuremaks kui meie esimene etapp, Tänassilma Kookon. Ülemiste Kookon arendatakse era- ja äriklientide erinevaid vajadusi silmas pidades.

 

tapri-tn-5-vaade-a

Ülemiste Kookoni planeeritud tehnilised näitajad:

tapri-5-ii

Kookoni meeskonna jaoks on tagasiside väga oluline. Kui soovid Suur-Sõjamäe Kookoni kohta lisainformatsiooni saada või Sul on häid ettepanekuid uute Kookonite arendamiseks, oled oodatud meiega ühendust võtma. Meie suur soov on viia uued Kookonid täielikult vastavusse oma klientide soovidega.

Võta meiega ühendust:

E-post: info@kookon.ee

Kontakttelefon: +372 51999075

 

Helista: +372 5199 9075