+372 5199 9075
Vali Kookon

Kookonist

Kookonist

Kõige innovaatilisem nutiladude lahendus Põhja-Euroopas

Kui Sinu huviks on lao rent, oled õiges kohas. Kookon on kaasaegne väikepindade kompleks. Meie pindu saab kasutada nii asjade hoiustamiseks kui ka väikeettevõtluse või huvialadega tegelemiseks. Kookoni lao rent võimaldab hooajaliselt ladustada ja hooldada hobi- ja aiatehnikat, mööblit ning seadmeid, hoiustada e-poodides müüdavat kaupa ja palju muudki.

Kookon on alati Sinuga – nutitelefoni abil saad korraldada ööpäevaringset ligipääsu oma laopinnale ning videokaamerate vahendusel jälgida territooriumil toimuvat maailma erinevates paikades.

Oled ise eemal, kuid äripartner soovib rendipinnale ligi saada ja kauba üle anda? Kookoniga ei ole see probleem – jälgid reaalajas mobiilirakenduse vahendusel toimuvat, võtad üüripinna valvest, avad tõstandukse, jälgid, kuidas kaupa laetakse maha, valvestad uuesti pinna ning sulged ukse. Kaup jääb Sind Kookonisse turvaliselt ootama.

Kookoni ainulaadne lao rendi kontseptsioon on välja töötatud Eestis ning ellu viidud koostöös kohalike ettevõtetega. Kookon tugineb täielikult Eesti kapitalil ning seob omavahel pikaajalised kogemused kinnisvaraturul ning kõrgetasemelise IT-kompetentsi.

Lao rent – ruum vastavalt vajadusele

Kookoni laopinna rent on täielikult orienteeritud kliendi ruumivajaduse lahendamisele. Planeeritud kasutusotstarbest sõltuvalt saad komplekteerida just enda vajadustele vastava pinna. Sobiva suurusega laoruumi saad rentida nii lühi- kui ka pikaajaliseks perioodiks.

Kookon Standard on Tallinnas renditavad laopinnad, mille ruumide põhjapindalad on vahemikus 20–145 m2. Kõrged laed (4,35–6,55 m) võimaldavad enamus ruume ehitada kahetasapinnaliseks ning teha valikuid muude lisavõimaluste osas. Iga väikepind on varustatud vee- ja kanalisatsioonivalmidusega. Kliendi soovi korral paigaldame pinnale ka tualett- või duširuumi, soojaveeboileri, õhksoojuspumba ning vahetasapinna. Et tagada oma klientidele maksimaalselt palju erinevaid kasutusvõimalusi, oleme osad väikepinnad varustanud ka õlipüüduritega.

Kookon Light on laopinnad Tallinnas, mille ruumide suurused jäävad vahemikku 18-60 m2. Lagede kõrgus on kogu hoones läbivalt 4,0 m. Võrreldes Kookon Standard laotüübiga, puudub Kookon Light ruumides küttevõimalus, vee- ja kanalivalmidus ning internet.

Kookon on kindlus

– Nutiseadmest jälgitavad turvakaamerad

– Tõkkepuuga värav, millest sisenemised ja väljumised salvestatakse

– Iga pind on varustatud tehnilise valvesüsteemiga

– Kaasaegne, hämaranduritega varustatud territooriumivalgustus

– Territoorium on ümbritsetud kõrge turvapiirdega varustatud aiaga

– Personaalne tegevuslogi (nt. pinna valvestamised, häired ja kommunaalteenuste tarbimised) Kookoni mobiilirakenduse vahendusel

– Igal pinnal on adresseeritud automaatne tulekahju signalisatsioonisüsteem

– Kõik läbipääsusüsteemid on varustatud kaheastmelise identifitseerimistasemega

– Kookoni kõik veebirakendused on kaitstud kaasaegsete küberturvalahendustega

– Ligipääs 24/7

Kookon Light puhul saab mobiilirakendusega avada tõkkepuud, käiguust, juhtida valvestust ning jälgida üldkaameraid. Kookoni mobiilirakendus salvestab ka tegevuslogi.

Kookon Standard tehniline info

– Laekõrgus 4,35–6,55 m

– Automaatikaga varustatud tõstanduks koos käiguuksega. Tõstanduste laiused varieeruvad vahemikus 2,4–3,3 m, avanemiskõrgus on 3,6-4,0 m

– Betoonpõrandad, maksimaalse kandevõimega 3500 kg/m2

– Elektriühendus 220V/360V, 16A

– Vee- ja kanalisatsioonivalmidus

– Elektriradiaatorküte, millega tagatakse Kookoni poolt nõutav minimaalne aastaringne siseruumide miinimumtemperatuur +6

–  Valmidus täiendavalt juurde paigaldada õhksoojuspumpasid

– Kaasaegne ning energiasäästlik LED-valgustus

– Kaugloetavad elektri- ja veearvestid

– Liikumis- ja magnetanduritega varustatud tehniline valvesignalisatsioon, mille keskseade on ühendatud tunnustatud turvafirmaga

– Distantsilt (Kookoni mobiilirakenduse vahendusel) jälgitav personaalne ukseesine videovalvekaamera

– Igasse ruumi on paigaldatud adresseeritud tulekahjusignalisatioonisüsteemi andurid

– Ventilatsioon (fresh-klapp ning reguleeritav väljatõmme)

– Välis- ja siseseinad on kvaliteetsetest sandwich-paneelidest

– Tasuta internet

Kookon Light tehniline info

– Lagede kõrgus 4,0 m

– Tõstanduste avanemiskõrgus 3,6 m

– Laoruumi põrand on asfaltkattega

– Igas laoruumis on olemas 220V/360V elektrivool

– Kookon Light laoruumides puudub küttevõimalus ning vee- ja kanalisatsioonivalmidus

– Laoruumides kasutatakse LED-valgusteid

– Territoorium on LED-valgustusega

– Kaugloetavad elektriarvestid

– Ruumid on varustatud tehnilise valvega

– Ruumid on varustatud automaatse tulekahjusignalisatsiooniga

– Läbipääsusüsteemid on kaheastmelise identifitseerimistasemega

– Kookoni mobiilirakendus on kaitstud kaasaegsete küberturvalahendustega

– Laoruumides on loomulik ventilatsioon (ventilatsioonirestid tõstandukses ja lae all viilkatuses)

– Laoruumide seinad on profiilplekist

– Territoorium on ümbritsetud kõrge turvapiirdega varustatud aiaga

– Käsitsi avatav tõstanduks

– Kompleksis asub üldkasutatav tualettruum

KASUTUSVALDKONNAD

Pind vastavalt vajadusele

Veesõidukitele talvekorteriks

Talveperioodil pole paremat kohta oma paadi hoidmiseks kui Kookon. Siin on seda turvaline hoiustada, mugav pesta ning hooldada. Hooldusmeestele saad tagada oma Kookonile ligipääsu nutiseadme kaudu.

Väikeettevõttele

Kookon on mõnus stardipaik nii alustavale ettevõttele kui ka stabiilne tegevuspaik juba väljakujunenud firmadele. Kenad puhtad ruumid jätavad klientidele hea mulje ning loovad töötamiseks motiveeriva ja väärika keskkonna. Lisaks ladustamisele või väiketööstusele saab pinnale hõlpsasti rajada kontori ja nõupidamisnurga.

Haagiste hoidmiseks

Eesti kliima on seisvate haagiste või muu tööstus- ja hobitehnika vastu üsnagi vaenulik. Kookon on parim koht tehnika kaitsmiseks niiskuse, UV-kiirguse ja kõikuvate temperatuuride eest. Kookon kaitseb tehnikat ka pahatahtliku huvi eest. Samuti sobib pind hooldustööde teostamiseks.

Motospordiga tegelemiseks

Kui Sinu hobiks on auto- või veesport, siis on Kookon ideaalne hoiupaik oma tehnikavarustuse paigutamiseks või ka hooldustööde teostamiseks.

Panipaigaks

Kookon on hea koht, kus ladustada oma seisvat vara või kaupa. Olgu selleks siis talveperioodiks turvalisemat paika vajav suvilamööbel ja aiatehnika või kolimise käigus hoiustamist vajav igapäevane kodune vara.

Erinevate hobidega tegelemiseks

Lauatennis, jooga, jõusaal või ükskõik milline muu hobi mahub Kookonisse ilusasti ära. Kujundades ruumi vastavalt oma soovidele, võid siia mahutada nii lauatennise klubi kui ka täistuuridel töötava keraamikastuudio.

Laopinnad sobivad ideaalselt kauba ladustamiseks. Need ruumid on ilma kütteta. Puudub vee- ja kanalisatsioonivalmidus ning internet.

Pinnad saab komplekteerida vastavalt planeeritavale kasutusotstarbele. Kõik pinnad on varustatud küttega, vee- ja kanalisatsioonivalmidusega ning internetiga.